Mianowanie 1

Uroczystość w Galerii przy Fabryczce

W dniu 02.09.2013 r.w Galerii przy Fabryczce przy ul. Orwida 22 w Wołominie odbyła się uroczystość, na której burmistrz miasta Wołomin Ryszard Madziar wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Burmistrz pogratulował nauczycielom zdobycia kolejnego szczebla w karierze zawodowej i podkreślił, że to szczególny moment w życiu każdego nauczyciela, otwierający nowe możliwości i perspektywy własnego rozwoju. Do grona nauczycieli mianowanych z naszej szkoły dołączyły: Małgorzata Nowak-Boruc,Anna Kubiak, Aneta Jarzębska i Beata Karolonek.

Druga część uroczystości poświęcona była najzdolniejszym uczniom, laureatom i finalistom licznych konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych, którzy otrzymali jednorazowe stypendia Burmistrza Wołomina.

Wśród najlepszych z naszej gminy było troje uczniów z naszej szkoły: absolwent gimnazjum – Michał Żero-Gospodarczyk, absolwenci szkoły podstawowej – Weronika Sasin oraz Mateusz Łęcki.

Uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Agata Borkowska