Aktualności ZS4

Sukcesy w X Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Tabliczce Mnożenia

Tabliczka_2018W dniach 16 i 20 kwietnia 2018r.w Szkole Podstawowej nr 3 w Wołominie odbyły się X Gminne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Wołomina. Celem zawodów jest popularyzowanie zabawowej formy uczenia się tabliczki mnożenia z wykorzystaniem kart matematycznych oraz wyłonienie mistrza tabliczki mnożenia w dwóch kategoriach wiekowych: klas 3-4 oraz klas 5-7.Zawodnicy zmierzyli się indywidualnie w pięciu konkurencjach: Prymus Szeryf, Olimpijczycy, Sokole oko i Krzyżak raz odbyła się konkurencja drużynowa – Ekspres.

W mistrzostwach tych uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły:

• w kategorii klas 3-4: Julia Wąsik, Adam Szczepański, Franciszek Siemiątkowski, Bartosz Lemański,
  • w kategorii klas 5-7: Julia Kaczyńska, Zuzanna Wilczyńska, Michał Łęcki, Adrian Kowalczyk

Zawodników przygotowała p. Edyta Kaczyńska oraz p. Monika Włodarczyk.

Nasze sukcesy:
w kategorii klas 3-4

• Najlepszy wynik w konkurencji „Prymus” uzyskał Adam Szczepański

w kategorii klas 5-7

• Mistrzem Tabliczki Mnożenia została Zuzanna Wilczyńska
  • Najlepszy wynik w konkurencji „Krzyżak” uzyskała Zuzanna Wilczyńska
  • Najlepszy wynik w konkurencji „Olimpijczycy” uzyskała Zuzanna Wilczyńska

Jesteśmy z nich bardzo dumni! Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Edyta Kaczyńska

Zobacz dyplomy