Historyczny2015 1

Sukcesy w Nadmie

W dniu 18 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia” organizowanego z okazji 100 – lecia powstania szkoły. W finałowym etapie udział wzięły dwie uczennice naszej szkoły: Liwia Kasińska z klasy VI a i Aleksandra Szwed z klasy VI c, które okazały się najlepsze w etapie szkolnym.

W finale osiągnęły one wielki sukces, okazując się zdecydowanie najlepsze. Aleksandra Szwed zajęła pierwsze miejsce, a Liwia Kasińska drugie. Taki wynik przesądził także o zwycięstwie naszej szkoły w klasyfikacji drużynowej. Do etapu finałowego uczennice przygotowywały się pod okiem nauczyciela historii i społeczeństwa pana Marcina Ligęzy. Składamy dziewczętom wielkie gratulacje i życzymy jeszcze wielu sukcesów.