Sukcesy Leny Torbińskiej w czasie nauczania zdalnego

W czasie pandemii można rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Dla jednej z naszych uczennic był to czas wzmożonej pracy. Lena Torbińska uczennica kl. VIb. wzięła udział w kilku konkursach muzycznych i to z sukcesem.

W dniu 07.11.2020r. w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Eleni „Po słonecznej stronie życia” w Bielawie, edycja online Lena zajęła III miejsce z piosenką „Zostawiłam miłości ślad”.

W konkursie łącznie brało udział 125 uczestników. Sama świadomość, że jej utwór będzie oceniała znana piosenkarka Eleni była dla Leny ogromnym przeżyciem.

Kilka dni później 11.11.2020 r. w Ogólnopolskim Festiwalu „Dźwięki Wolności Gdynia 2020” edycja online organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Gdyni, Lena ponownie wzięła udział w konkursie i tym razem również z sukcesem, otrzymała wyróżnienie za piosenkę „Uwierz Polsko”. W jej kategorii wiekowej (10-12 lat) brało udział aż 110 uczestników.

6 grudzień 2020r. był również szczęśliwym dniem dla Lenki. W I Polonijnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich online “Kolęda Polska Chodzi po świecie”, zajęła III miejsce za kolędę „Mizerna cicha”.

Lena odebrała takż:

  • Nagrodę Specjalną Redakcji „Tete a Tete z kulturą“ PolenflugNeo RadioFlora Hanower a jej utwór został zrezentowany w Radio Flora w Hanowerze,
  • Nagrodę Specjalną Portalu „Dobra Szkoła Nowy York” i prezentację utworu w mediach społecznościowych.

W konkursie wzięło udział łącznie 130 uczestników z Polski i z zagranicy. Konkurs organizowany był przez Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Miłośników Bierzwnika.

GRATULUJEMY