Biblioteka 1

Spotkanie biblioteczne. Poznajemy czytelnię miejską.

12 czerwca 2014r. klasa „0”b brała udział w lekcji bibliotecznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie.

Pani prowadząca oprowadziła nas po bibliotece ze wskazaniem poszczególnych działów i zapoznała z księgozbiorem biblioteki (książki, czasopisma, płyty CD). Zaprezentowała, jak wygląda układ książek na pólkach i jak dzieci mogą korzystać z wypożyczalni książek.

Naszą największą uwagę przyciągnęło nowoczesne informatyczne centrum multimedialne.
Mieliśmy również przyjemność korzystać z bardzo interesujących zajęć w ciągu całego roku szkolnego, za co bardzo dziękujemy Paniom bibliotekarkom.

Zachęcamy przedszkolaków do przeżywania nowych przygód z bohaterami literatury dziecięcej.

Anna Kubiak