Spotkanie autorskie z pisarzem Marcinem Pałaszem

4.03.2015r. klasa 3b uczestniczyła w spotkaniu autorskim z pisarzem Marcinem Pałaszem, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wołominie. Pan Marcin Pałasz, to autor książek dla dzieci oraz słuchowisk. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Debiutował w 2004 roku książką „Opowieści z krainy potworów”. Dwukrotny laureat wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Kornela Makuszyńskiego.

Pisarz przybliżył dzieciom swoją twórczość oraz zachęcił do czytania książek. Dzień był niezapomniany i dostarczył dzieciom wielu wrażeń. Uczniowie mogli zadawać pisarzowi pytania dotyczące nie tylko jego książek, ale i życia osobistego. To była ciekawa lekcja obcowania z twórcą i jego twórczością.

Monika Rudzińska