Wigilia Miejska 2018 1

Śpiewaliśmy na Wigilii Miejskiej

Dnia 16 grudnia 2018 o godz. 16.00 na Placu 3 Maja rozpoczęła się Wigilia Miejska.

Po licznych przemówieniach naszych księży oraz włodarzy miasta wystąpił chór składający się uczniów czterech wołomińskich szkół, przygotowany pod kierunkiem p. Krzysztofa Brzezińskiego z MDK Wołomin. Naszą szkołę reprezentowały:

 • Zofia Kulbicka z klasy 7i
 • Aleksandra Kopania z klasy 6i
 • Kamila Kobus z klasy 5c
 • Kamila Sutarzewicz z klasy 5c
 • Karolina Szczerbiak z klasy 5c
 • Julia Dyrda z klasy 5b
 • Oliwia Garabedian z klasy 5b
 • Maria Jankiewicz z klasy 5b
 • Wiktoria Kujawa z klasy 5b
 • Maja Szymańska z klasy 5b
 • Julia Wąsik z klasy 5b

Pogoda dopisała, bo tego dnia było iście wigilijnie, wszystko przykryte białym puchem. Chór zaśpiewał 5 kolęd: „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Let it Snow!”, „Mizerna cicha” oraz „Cicha noc”. Dziewczynki godnie reprezentowały naszą szkołę, a miały tylko dwie próby przed występem! Czekamy zatem na upragnione święta…

Anna Zakrzewska