2018 02 Narty 03

Sobotnia narciarska wyprawa

Dnia 17 lutego 2018r. uczniowie naszej szkoły mogli udać się na narciarsko-snowboardową przygodę pod opieką pani Moniki Włodarczyk, pani Olesi Baliszewskiej i rodziców, dzięki współpracy z Wołomińskim Klubem Sportowym.

W tym roku mocna 18 osobowa grupa uczniów w większości z klas 4 oraz gimnazjum, jak również kilka absolwentek naszej szkoły wraz z rodzicami w pełnej gotowości stawili się na zbiórkę o godz. 6.15.

Droga upłynęła szybko przy filmie „Alpejska przygoda”. Po szybkim przygotowaniu się do sportowych zmagań, uczestnicy zaczęli zabawę na stoku. Warunki były bardzo dobre. Pogoda rozpieszczała nas, a słoneczko opalało buźki. Każdy miał do wykorzystania karnet bezlimitowy na wszystkie trasy, które zostały świetnie przygotowane oraz były cały czas monitorowane, zarówno przez kamery, jak i przez ratowników.

Na koniec po wysiłku fizycznym, zajechaliśmy na „małe co nieco” do przytulnej karczmy, gdzie czekały na nas według zamówienia naleśniki z dżemem, czekoladą lub owocami albo frytki oraz ciepła herbatka.

Wszystko co fajne, niestety szybko się kończy, więc z łezką w oku wróciliśmy do busa. Choć czas wyjazdu dobiegał końca, to humory nam dopisywały w rytm muzyki z filmu „Coco”. Szczęśliwi, cali zdrowi wróciliśmy do Wołomina, gdzie będziemy wyczekiwać kolejnego zimowego sezonu.