Projekt Logo SP4

Rusza projekt pn.: „Szkoły przyszłości – rozwój edukacji cyfrowej w Gminie Wołomin”

Informujemy, że w naszej szkole, jako jednej z trzech w gminie Wołomin, które uzyskały pozytywną opinię po napisaniu wniosku wstępnego, rusza projekt pn.: „Szkoły przyszłości – rozwój edukacji cyfrowej w Gminie Wołomin” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Celem głównym projektu jest wzrost wiedzy, kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych oraz złagodzenie dysfunkcji utrudniających naukę uczniów. ponadto projekt ma za zadanie wyposażenie szkół w nowoczesne pomoce dydaktyczne i sprzęt TIK.

Informacja o projekcie