Przywracamy magię świąt Bożego Narodzenia

Mimo że pandemia COVID-19 zamknęła nas w domach i odizolowała od bliskich, nie może odebrać nam magii świąt Bożego Narodzenia. Wciąż marzymy o rodzinnych chwilach w blasku kolorowej choinki, o ciepłych słowach i podarunkach.

W Szkole Podstawowej nr 4 im. Marynarki Wojennej RP od kilku lat wcielamy się w rolę Świętego Mikołaja i przygotowujemy paczki dla kombatantów ze Lwowa oraz dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka.

W tym roku, w kooperacji ze:

• Starostwem Wołomin,
  • I Liceum Ogólnokształcącym PUL im. 111. Eskadry Myśliwskiej
  • oraz Szkołą Podstawową w Leśniakowiźnie,

przygotowaliśmy paczki świąteczne dla kombatantów z terenu powiatu wołomińskiego.

Dnia 16 grudnia 2020 roku wraz ze świątecznymi życzeniami dostarczyliśmy 40 upominków do domów seniorów. Wszędzie byliśmy witani miłymi słowami i uśmiechem.

W imieniu obdarowanych dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom oraz Samorządowi Uczniowskiemu SP 4 za pomoc w organizacji zbiórki.

Beata Mrozowska