Przygotowania do świąt w klasie 1a

Święta Wielkiej Nocy zbliżają się do nas wielkimi krokami. Z tej okazji uczniowie klasy Ia wraz z rodzicami przygotowali ozdoby związane z tymi świętami.

Po raz kolejny wykazali się ogromną kreatywnością i swobodą w pracy z różnymi technikami plastycznymi.

Na uwagę zasługuje szczególnie pro-ekologiczne podejście dzieci do tematu – wiele z nich wykorzystało do tworzenia prac elementy z domowego „recyklingu”. W ten sposób powstały na przykład piękne, wiosenne kwiaty z łupinek orzechów czy koszyczek wielkanocny wykonany z… makulatury!

Najważniejszym jednak efektem powstawania prac był po prostu wspólny czas spędzony w rodzinnej, kreatywnej atmosferze.

Zachęcam do obejrzenia efektów pracy na załączonych zdjęciach!

Serdecznie gratuluję wszystkim autorom prac i dziękuję za zaangażowanie.
Jednocześnie życzę radosnych, ciepłych świąt zarówno w małych, jak i tych dużych serduszkach.

Jadwiga Gołaszewska