Aktualności ZS4

Powiatowe sukcesy trzecioklasistów

W kwietniu br. Szkoła Aktywności Twórczej z Zielonki zorganizowała konkurs naukowy dla uczniów z powiatu wołomińskiego. Tematem przewodnim konkursu była „Energia wokół nas”. Do konkursu przystąpiły również uczennice z naszej szkoły:

• Sylwia Borawska z klasy 3b
  • Olga Deresiewicz z klasy 3b

Zadaniem uczennic było wykonanie pracy plastycznej dotyczącej „energii wokół nas”, jej wykorzystania i planowego zastosowania. Sylwia wykonała pracę pt. „energia wiatru”, a Olga na temat „energia słoneczna – kolektory”. Z niecierpliwością czekaliśmy na ogłoszenie wyników konkursu, które miały nastąpić 05.05.2011r. podczas festiwalu naukowego w Szkole Aktywności Twórczej. Warto było czekać! Werdykt był bardzo radosny dla naszej szkoły:

• Olga Deresiewicz, uczennica klasy 3b Szkoły Podstawowej otrzymała wyróżnienie (nagrodę rzeczową oraz pamiątkowy dyplom)
  • Sylwia Borawska, uczennica klasy 3b Szkoły Podstawowej II miejsce
    w powiecie wołomińskim (nagrodę rzeczową i pamiątkowy dyplom).

Cieszymy się ogromnie z sukcesów uczennic! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Jadwiga Gołaszewska

Zobacz dyplomy