Pomoc Ukrainie

Szkolny Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie zachęca do udziału w Zbiórce

Zbieramy:

• ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach, przeciery pomidorowe w kartonach, kabanosy, suszone owoce, orzechy, płatki zbożowe, słodycze.
  • KOSMETYKI I CHEMIĘ: żele pod prysznic, szampony, szczotki do włosów, mydła, dezodoranty, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, ręczniki papierowe, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
  • MEDYKAMENTY: wkłady do apteczek, plastry metrowe, opatrunki, woda utleniona, bandaże elastyczne, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, opaski uciskowe.
  • Koce, śpiwory oraz czystą nieznoszoną odzież dla dzieci i dorosłych.

Miejsce zbiórki: czytelnia szkolna SP4.