Pomoc dla Szpitala i Hospicjum w Wołominie

W tym trudnym okresie zagrażającym naszemu życiu, Nauczyciele i Rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie oraz przyjaciele szkoły zorganizowali zbiórkę na rzecz Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie i Hospicjum Opatrzności Bożej Księża Orioniści w Wołominie.

Przekazaliśmy środki czystości i rękawiczki jednorazowe, maski oraz inne potrzebne materiały wg prośby oraz słodkości i życzenia świąteczne na zbliżający się czas Świąt Wielkanocnych.

Wspieramy wszystkich pracowników medycznych i obsługę w walce z koronowirusem 2019-nCoV.

Życzymy Wam cierpliwości i dalszej odwagi w ratowaniu ludzkiego życia.

W imieniu Szpitala i Hospicjum dziękuje serdecznie wszystkim darczyńcom w zorganizowaniu akcji. Kolejna pomoc po świętach. Chcesz pomagać – to dołącz do nas!

Monika Włodarczyk