Bal 1

Poloneza czas zacząć…

Dnia 6 czerwca 2014 roku w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 4 odbył się bal gimnazjalny klas trzecich. W jego przygotowaniu uczestniczyli uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele. Hasłem przewodnim imprezy była stolica światowego kina – Hollywood. Cała sala przypominała festiwal filmowy: na ścianach wisiały plakaty prezentujące nowości kinowe oraz wielki napis „Hollywood”. Główną dekorację stanowiły: czerwony dywan „dla gwiazd kina” oraz srebrny posąg opatrzony napisem „Oskar 2014 za rolę życia – Absolwent ZS 4.”

Bal rozpoczął się o godzinie 17.00  przemówieniem Dyrektora Szkoły, p. Anny Rakoczy. Następnie zatańczyliśmy poloneza, którego choreografię przygotowała p. Bogumiła Włodarek.

Po części oficjalnej rozpoczęła się dyskoteka. Na początku większość z nas siedziała przy swoich stolikach, ale szybko odważyliśmy się wyjść na parkiet. Bawiliśmy się przy skocznej muzyce, którą specjalnie przygotowali trzej DJ- e. Podczas zabawy uczniowie poszczególnych klas dedykowali piosenki Dyrekcji i swoim Wychowawcom. Były tańce z nauczycielami, pociąg i „białe tango.” Wszyscy znakomicie się bawiliśmy do godziny 22.00.

Dziękujemy Dyrekcji ZS4 i Rodzicom za pomoc w organizacji tej imprezy, która na zawsze zostanie nam w pamięci. Szczególne podziękowania należą się jednak naszym Wychowawczyniom: p. B. Włodarek, M. Włodarczyk i B. Mrozowskiej.

Oto opinie naszych kolegów i nauczycieli o balu gimnazjalnych:
Marcin: „Zabawa była przednia. Najbardziej podobały mi się dedykacje”.
Magda: „Bal był świetny. Mam nadzieję, że na koniec roku uda się jeszcze zorganizować dyskotekę”.
Wychowawca: „Mogę ocenić to wydarzenie w samych superlatywach. Szczególnie podobało mi się to, że wszyscy bawili się w grupie, bez podziału na klasy”.
Mateusz: „Było świetnie. Pomyśleć, że ten bal mógł się nie odbyć”.

Emilia Kozłowska kl.3 k
Wioletta Orych  kl.3 k