Aktualności ZS4

Piknik Marynarski 2011

4 czerwca 2011 roku w Zespole Szkół Nr 4 w Wołominie odbył się Piknik Marynarski. Rozpoczął się o godzinie 10.30 uroczystym przemówieniem pani wicedyrektor Aleksandry Bonieckiej. Po przywitaniu wszystkich uczestników festynu,  jako pierwsza ze swoim programem artystycznym wystąpiła grupa zerowa pani Anny Kubiak, przy akompaniamencie p. Anny Zakrzewskiej. Można było również obejrzeć występy pozostałych grup zerowych, klas I – III  jak również gimnazjalistów.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz karate uczniów naszej szkoły prowadzony przez trenera Marcina Sieradzkiego.

Przez cały festyn na boisku szkolnym odbywały się zawody sportowe prowadzone przez przedstawicieli Marynarki Wojennej RP.

W trakcie trwania festynu można było napić się herbaty, kawy, zjeść pyszne ciasta i sałatki, galaretki, chleb ze smalcem, tosty, gofry, kiełbaskę i kaszankę, jak również wziąć udział w wielkiej loterii fantowej, pomalować paznokcie i twarz, kupić wyroby rękodzieła, a także kwiaty doniczkowe.

W przerwach między występami odbywała się licytacja prowadzona przez p. Agnieszkę Piasecką i p. Marcina Ligęzę. Można było wylicytować m.in. bogate kosze ze słodyczami, owocami, garmażerką, jak również maskotki, autografy, ręcznie wykonane żaglowce, czy kwiaty doniczkowe.

Piknik zakończył się o godz. 15.30  podziękowaniem pani dyrektor Małgorzaty Posmyk sponsorom, nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy pomogli w organizacji festynu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup tablicy interaktywnej.

Nad przebiegiem programu artystycznego, podobnie jak w roku ubiegłym, czuwała p. Katarzyna Kadzidłowska, a nad całością pikniku, jak co roku, niezastąpiona p. Bożena Kowalewska.