Pasowanie 9

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

W poniedziałek, 13 października 2014 r. uczniowie klas pierwszych SP przeżywali ważną uroczystość. Zostali pasowani na uczniów.

Wychowawczynie klas pierwszych przygotowały scenariusz części artystycznej, w której to nasi mali pierwszacy byli głównymi aktorami. Po części artystycznej zostali pasowani na uczniów klas pierwszych i każdy uczeń otrzymał kołnierzyk marynarski. Nie zapomniano o życzeniach dla wszystkich nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli ważni goście, nie zabrakło również przedstawicieli naszego Patrona. Po uroczystości uczniowie otrzymali od wychowawców dyplomy Pasowania na Ucznia oraz drobne upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Magdalena Łoś