Tarapaty 1

Oszczędzaj w SKO – to się opłaca

26.09.2017r. klasa III a uczestniczyła w wycieczce do kina Helios na film pt.: „Tarapaty”.
Fundatorem biletów był Bank PKO BP II oddział w Wołominie,  z którym nasza szkoła współpracuje w ramach akcji „Oszczędzaj w SKO”. Nasi najmłodsi uczniowie od dawna należą do SKO ucząc się podstaw ekonomii i zarządzania swoimi oszczędnościami. To kolejne przedsięwzięcie zorganizowane przez Bank PKO BP, na którym uczniowie podczas krótkiej prelekcji oraz kwizu wiedzy o SKO poznali kolejne sposoby oszczędzania. Była to przyjemna i pouczająca lekcja. Następnym etapem będzie zorganizowany przez Bank PKO BP szkolny konkurs plastyczny pod tytułem: Oszczędzam w SKO bo marzę o … Liczymy na wspaniałe prace naszych uczniów.

Monika Rudzińska