Aktualności ZS4

Ogólnopolski sukces wiedzy o morzu

W dniu 13 maja2012 w Szczecinie odbył się tegoroczny finał Ogólnopolskiego Konkursu „Młodzież na Morzu 2012” organizowanego przez Ligę Morską i Rzeczną pod patronatem Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej.

Do finału ogólnopolskiego tego konkursu zakwalifikowało się dwóch uczniów naszego gimnazjum: Grzegorz Szlachta oraz Marcin Rutkowski, a uczniów do konkursu przygotowywał nauczyciel geografii w Gimnazjum nr 4 – pan Grzegorz Krupa.

Wśród najlepszych szkół z całego kraju nasi uczniowie ponownie odnieśli wielki sukces. W klasyfikacji indywidualnej Grzegorz Szlachta zajął I miejsce w kraju w kategorii – Wiedza o Morzu, natomiast Marcin Rutkowski w tej samej kategorii zajął miejsce VI. W klasyfikacji drużynowej Gimnazjum nr 4 w Wołominie zostało sklasyfikowane na III miejscu w kraju w kategorii gimnazjów. Uczniowie indywidualnie oraz szkoła otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody, a Grzegorz Szlachta w nagrodę za zajęcie I miejsca, popłynie w rejs bałtycki do Trelleborga w Szwecji. Nagrodę tę ufundowała dla niego Polska Żegluga Morska.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz dyplomy