Dobiegniew2015 1

Ogólnopolski sukces muzyczny Wiktorii

W dniach 13-15 marca 2015 trzy uczennice Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie: Wiktoria Chmielewska z klasy IVb, Zosia Kulbicka z klasy IIIi oraz Maja Chmielewska z klasy IIb reprezentowały naszą szkołę w VIII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w Dobiegniewie.

Aby znaleźć się w finale należało już w grudniu 2014 roku przejść eliminacje. Konkurencja, jak co roku, była bardzo duża, ale mimo to wróciliśmy z sukcesem.

Wiktoria Chmielewska w kategorii klas IV – VI, jako jedna z najmłodszych uczestniczek w tym przedziale wiekowym (na 28 osób), zdobyła wyróżnienie.

To już czwarty wyjazd dzieci na w/w konkurs, na który możemy pojechać dzięki wsparciu nas przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy za sfinansowanie biletów na przejazd pociągiem oraz pani Iwonie Kulbickiej, która wspiera nas i jest niezastąpioną pomocą podczas pobytu.

Dziewczynkom gratulujemy dostania się do finału, a Wiktorii wyróżnienia!

Anna Zakrzewska

Zobacz dyplom