Aktualności ZS4

Nasze sukcesy z okazji Dnia Ziemi

22 kwietnia 2010 w wołomińskim kinie Kultura z okazji 20 lecia Dnia Ziemi odbyła się gala zorganizowana przez Fundację Nasza Ziemia.

Głównym punktem spotkania było rozdanie nagród za zbiórkę baterii i surowców wtórnych oraz udział w konkursach plastycznym i wiedzy z zakresu ekologii.

Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w konkursie wiedzy:

– szkoły podstawowe, kl. I-III
I miejsceJoanna Marciniak, kl. IIIb
II miejsceKatarzyna Płonowska, kl. IIIi
wyróżnienie Jan Szachno, kl. IIIi

– szkoły podstawowe, kl. IV-VI
III miejsceDaria Marciniak, kl. Va

– gimnazja
II miejsceAlicja Szlachta, kl. IIIk.

Uczniowie odebrali również dyplomy za udział naszej szkoły w zbiórce baterii i surowców wtórnych, w której zajęliśmy 8 i 9 miejsce.

Uczestnicy gali obejrzeli przedstawienie w wykonaniu uczniów ze szkoły podstawowej w Duczkach oraz pokaz filmów nagrodzonych w konkursie filmowym dla gimnazjalistów.

Galę prowadziła Joanna Stiller z Fundacji Nasza Ziemia. Głos zabrała również prezes Fundacji p. Mira Stanisławska – Meysztowicz, która dziękując uczniom za udział w przedsięwzięciu zaapelowała – „Pamiętajcie o imieninach Ziemi na co dzień”.

Małgorzata Nowak – Boruc

Zobacz dyplom