Religijny 2019 3

Nasze dziewczęta znowu na podium

Dnia 31 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie odbyła się 5. edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Uwierzyłem Słowu”. W tym roku uczestnicy mogli interpretować dowolny utwór z: „Księgi Jeremiasza”, Pierwszego Listu św. Pawła do Koryntian lub Pierwszego Listu św. Jana.

Naszą placówkę reprezentowało ośmioro uczniów wyłonionych podczas szkolnych eliminacji. Uczennica klasy 8ADominika Dobrzańska zajęła I miejsce w kategorii klas 7-8 SP i gimnazjum, brawurowo interpretując fragment „Księgi Jeremiasza”. Uczennica klasy 5BWiktoria Kujawa otrzymała wyróżnienie w klasyfikacji 4-6 SP. Dziewczęta do występu przygotowały nauczycielki: p. Agnieszka Styś i p. Beata Mrozowska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zobacz dyplom Dominiki