LOK 2013

Nasi zawodnicy znowu najlepsi

W dniu 25.05.2013 roku w godzinach. 09:00 – 14:00 Biuro Mazowieckiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju we współpracy z Burmistrzem Wołomina zorganizowały i przeprowadziły Wojewódzkie Młodzieżowe Eliminacje Konkursu Wiedzy Morskiej pn. „Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego”. W konkursie uczestniczyła młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, która zmagała się w czterech konkurencjach: pływanie, strzelanie z karabinka pneumatycznego, wiązanie węzłów żeglarskich oraz test wiedzy o morzu i Marynarce Wojennej RP.

O laur zwycięstwa z Gimnazjum nr 4 walczyła jedna drużyna w składzie: Nikol Staniszewska (IIIm), Adrianna Osłowska (IIIK), Łukasz Osłowski (IIi) oraz absolwent naszej szkoły Mateusz Sadowski.

Po brawurowej walce nasi zawodnicy wywalczyli pierwsze miejsce, kwalifikując się do zawodów ogólnopolskich.
Opiekunami zespołu byli: p. Beata Mrozowska i p. Sławomir Leszczyński.

Zobacz dyplomy