Aktualności ZS4

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

W naszej szkole realizowany jest Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, którego celem jest wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży oraz rozwijanie zainteresowań uczniów.

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa do biblioteki szkolnej zakupiono ponad tysiąc nowych książek, a w tym wiele bestsellerów literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Uczniowie chętnie uczestniczą w projektach i konkursach promujących czytelnictwo przygotowanych i przeprowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli języka polskiego, plastyki oraz przez bibliotekę.

Przedstawiamy prace naszych uczniów promujące czytanie oraz zapraszamy do korzystania ze wzbogaconych w tym roku zbiorów biblioteki!

Agnieszka Rygało