Odznaczenia 5

NAGRODY I ODZNACZENIA NASZYCH NAUCZYCIELI

W dniu 15 października 2018r. o godz. 10.00 na Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród przyznawanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku nie zabrakło na tej uroczystości nauczycieli z naszej szkoły.

Nagrodę Ministra Edukacji z rąk p. Aurelii Michałowskiej Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz oraz p. Joanny Szczawińskiej – Dyrektora Generalnego MEN odebrała – p. Anna Zakrzewska.

Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty – z rąk p. Aurelii Michałowskiej Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz p. Doroty Skrzypek – I Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty odebrała – p. Anna Kanabrocka.

Medale za Długoletnią Służbę z rąk p. Zdzisława Sipiery – Wojewody Mazowieckiego oraz p. Aurelii Michałowskiej – Mazowieckiego Kuratora Oświaty odebrały:

• Srebrny Medal za Długoletnią Służbę – p. Agnieszka Piasecka
  • Brązowy Medal za Długoletnią Służbę – p. Wiesława Świeczak

Popołudniu, o godz. 14.00 w MDK Wołomin pani burmistrz Elżbieta Radwan wręczyła odznaczonym i nagrodzonym nauczycielom listy gratulacyjne.
Podczas tej gali p. Anna Rakoczy – Dyrektor SP4 wręczyła podziękowania p. Halinie Kopania, babci naszej uczennicy za wzorową współpracę ze szkołą oraz za serce, jakim obdarza nasze dzieci od lat.

Tego dnia nasza p. dyrektor Anna Rakoczy otrzymała Nagrodę Burmistrza Wołomina.

Zobacz gratulacje

Monika Włodarczyk