Mtm 3

Mistrzowie tabliczki mnożenia

W dniach 7 i 9 marca 2016r.w Szkole Podstawowej nr 3 w Wołominie odbyły się VIII Gminne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia Szkół Podstawowych  o Puchar Burmistrza Wołomina. Celem zawodów jest popularyzowanie zabawowej formy uczenia się tabliczki mnożenia z wykorzystaniem kart matematycznych oraz wyłonienie mistrza tabliczki mnożenia w dwóch kategoriach wiekowych: klas 3-4 oraz klas 5-6. Zawodnicy zmierzyli się indywidualnie w czterech konkurencjach: Prymus Szeryf, Olimpijczycy i Krzyżak raz odbyła się konkurencja drużynowa – Ekspres.

W mistrzostwach tych uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły:

• w kategorii klas 3-4:Piotr Płonowski, Rafał Witas, Michał Łęcki, Mikołaj Dąbrowski
  • w kategorii klas 5-6:  Michał Grycz, Michał Zawistowski, Julia Kaczyńska, Zuzanna Wilczyńska

Zawodników przygotowała p. Edyta Kaczyńska

Nasze sukcesy:

w kategorii klas 3-4

• Najlepszy wynik w konkurencji: „ Szeryf” uzyskał Piotr Płonowski

w kategorii klas 5-6

• Mistrzem Tabliczki Mnożenia został Michał Zawistowski
  • Najlepszy wynik w konkurencji „ Krzyżak”  uzyskał Michał Zawistowski
  • Najlepszy wynik w konkurencji „ Olimpijczycy”  uzyskał Michał Zawistowski

drużyna

• Najlepszy wynik uzyskaliśmy w konkurencji drużynowej „EKSPRES” (Michał Grycz, Michał Zawistowski, Julia Kaczyńska, Zuzanna Wilczyńska)

Jesteśmy z nich bardzo dumni!! Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Edyta Kaczyńska

Zobacz dyplomy