2020 12 04 Mikołaj

Mikołaj z „czwórki” w wołomińskim szpitalu

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marynarki Wojennej w Wołominie wraz z gronem pedagogicznym oraz z rodzicami klas 6d i 7i przygotowali upominki dla dzieci z oddziału pediatrycznego Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Szczodry Mikołaj, który 4 grudnia odwiedził wołomiński szpital, ofiarował również pozostałym pacjentom i personelowi: środki higieniczne, słodycze, owoce, słodycze oraz stroiki świąteczne. Ten miły gest ucieszył kierownictwo szpitala. Ze względu na pandemię Mikołaj nie mógł osobiście spotkać się z chorymi i pracownikami, dlatego życzenia rodzinnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia złożył dyrekcji placówki medycznej.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli finansowo naszą szczytną akcję na rzecz wołomińskiego szpitala. Jesteśmy wdzięczni również za własnoręcznie wykonane ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe.