Metamorfoza

9.05.2016r. uczniowie klasy 1 A zostali zaproszeni do salonu fryzjerskiego „METAMORFOZA” mieszczącego się na ul. Mieszka 1-go 5 w Wołominie. Pod okiem mistrza fryzjerstwa pana Jakuba Hoppe poznawały tajniki strzyżenia oraz układania włosów. W salonie „Metamorfoza” małe damy i dżentelmeni skorzystali również z usług manicure. Dla wszystkich było to ciekawe i niezapomniane doświadczenie. Dzięki przeżytej metamorfozie – pięknemu uczesaniu, czy kolorowych ślicznie ozdobionych paznokciach niektórzy uczniowie poczuli się piękniejsi i jakby pewniejsi siebie. Na zakończenie pan Jakub poczęstował dzieci lizakami i cukierkami, czym zjednał wszystkich małych klientów.

Po tak przemiłej wizycie, cała klasa 1A pragnie podziękować pracownikom salonu „Metamorfoza”, a szczególnie Mistrzowi, Panu Jakubowi Hoppe za wspaniałą lekcję i ciepłe przyjęcie. Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia salonu „METAMORFOZA” i przeżyciu tego co my!

Monika Rudzińska