Warning: Declaration of mysiteDescriptionWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0
Medal KEN dla p. Bożeny Kowalewskiej
Aktualności ZS4

Medal KEN dla p. Bożeny Kowalewskiej

Kowalewska_KEN

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciel matematyki z naszej szkoły – p. Bożena Kowalewska, otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej.

To prestiżowe odznaczenie odebrała 15 października 2015r. z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty – pani Doroty Sokołowskiej podczas uroczystości wręczenia medali i odznaczeń państwowych na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!