2017 08 30 Karate 05

Letnia SZKOŁA KARATE

Wakacje karateków Uczniowskiego Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, który od 6 lat ma swoją siedzibę w Zespole Szkół nr 4 w Wołominie były bardzo aktywne, ponieważ wszystkie trzy obozy sportowe miały jeden główny cel – przygotowania do październikowych Mistrzostw Europy w Rzeszowie.

Na początku lata karatecy udali się do malowniczej miejscowości Serwy, która położona przy pięknym jeziorze jest znana od dawna z wysokiej klasy czystości wód, co z dodatkową doskonałą bazą sportową przy hotelu czyni to miejsce wyśmienitym do ćwiczeń i wszelkiego rodzaju zajęć rekreacyjnych. Kolejne wyzwanie czekało w Sudetach podczas obozu zawodniczego, który był nie tylko wyzwaniem dla mięśni, ale także sprawdzianem siły woli.

Na zakończenie wakacji zawodnicy klubu wzięli udział w Zespole Szkół nr 4 w Letniej Szkole Karate, podczas której największy nacisk był położony na techniczne aspekty sztuki walki oraz integrację grupy. Wspaniała słoneczna pogoda jaka spotkała karateków w tych dniach doskonale sprzyjała treningom na świeżym powietrzu. Rekordowo duża liczba młodych wojowników korzystała w tym czasie z bazy sportowej przy Zespole Szkół nr 4 oraz OSiR „Huragan” w Wołominie.

Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacjami z karate kyokushin. Początek regularnych treningów w Wołominie już 7 września. Więcej informacji na www.kswkyokushin.pl

Zajęcia dla dzieci od 4 roku życia

ZS nr 4 w Wołominie, ul. 1 Maja 19 – Wtorki, Czwartki – godz. 16.30 – 17.30