Letnia szkoła karate w Zespole Szkół nr 4

W ostatnim tygodniu letnich wakacji młodzi wojownicy UKS Karate Wołomin, wzięli udział w Letniej Szkole Karate na terenie Zespole Szkół nr 4 w Wołominie.

Grupowe ZS4

Duża grupa dzieci zgłębiała tajniki tradycyjnego kyokushin pod okiem trenerów, którzy za główny cel postawili kształtowanie charakteru przed zbliżającym się Pucharem Europy.

Karatecy z Wołomina podczas wakacji 2016 wzięli udział także w 4 obozach sportowych: wypoczynkowej miejscowości Serwy na Mazurach, rodzinnym wyjeździe w Beskidach, międzynarodowym zgrupowaniu w Lublinie oraz poprowadzili treningi podczas Letniej Akademii Sportu na OSiR Huragan w Wołominie.

Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacyjnymi ćwiczeniami UKS KARATE. Początek treningów w Wołominie już 6 września.

dzieci grupowe

Zobacz film z małymi karatekami, który został nakręcony podczas obozu nad jeziorem

grupowe rodzinnie

Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl oraz www.osir.wolomin.pl