Miejsce III Niezwykle Realistyczny Dwupiętrowy Autobus

Konkurs plastyczny pt. „Symbole Wielkiej Brytanii”

Niedawno w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Symbole Wielkiej Brytanii”. Blisko 100 uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej oddało swoje prace, które miały przywołać na myśl Wielką Brytanię. Stąd też portrety królowej Elżbiety II, księżnej Diany, Jasia Fasoli czy dwupiętrowe czerwone autobusy. Spośród tak wielu dzieł, Pani Katarzyna Wołowska oraz Pani Magdalena Łoś, wybrały trzy najlepsze i, przede wszystkim, najbardziej samodzielne prace, a także ponad 30 wyróżnień.

Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 1c Filip Rutkowski (Jaś Fasola),
drugie miejsce uczennica klasy 3b Alicja Tarach (Pałac Buckingham)
oraz trzecie miejsce uczeń klasy 2b Sebastian Stryiński (dwupiętrowy autobus). Zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy, natomiast pozostałym uczniom życzymy wytrwałości i powodzenia w kolejnych konkursach!

Konkurs został zorganizowany przez Panią Katarzynę Wołowska nauczycielkę języka angielskiego.