Konkurs plastyczny ”Ryby i skarby naszego morza”  dla uczniów klas 4-8

Drodzy Uczniowie,

wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego święta naszej Szkoły, w tym roku przypada 85. rocznica istnienia szkoły oraz 26. rocznica nadania szkole imienia Marynarki Wojennej RP, dlatego ogłaszamy konkurs plastyczny pt. ”Ryby i skraby naszego morza”.

Wykonywaliście na lekcjach plastyki, różne ciekawe prace plastyczne związane z morzem, więc zachęcam Was, abyście wykorzystali je do naszego konkursu.

Praca powinna być o formacie A4 lub A3, niektóre elementy mogą być przestrzenne (3D), technika dowolna.

Zdjęcie pracy konkursowej proszę przesłać na maila: lidszlachtaszkola@gmail.com

W tytule maila wpisujemy: „Konkurs – imię nazwisko – klasa”,   np. „Konkurs – Jan Kowalski – 6b”.

Ostateczny termin oddania prac – 15.12.2020r. (wtorek) do godz. 15.00.

Prace dostarczone na konkurs w formie zdjęcia przechodzą na własność szkoły i mogą zostać wykorzystane do celów promocji szkoły.

Autorzy dostarczając pracę na konkurs wyrażają zgodę na publikację pracy oraz swoich danych osobowych (imię i nazwisko, klasa) na stronach www i prasie.

Termin ogłoszenia wyników na stronie szkoły – 22.12.2020r. (wtorek).

koordynator – Lidia Szlachta