Konkurs historyczno-marynistyczny ARMADA 2020

Celem konkursu jest propagowanie polskich tradycji marynistycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Uczniowie biorący udział w konkursie proszeni są o wykonanie pracy plastycznej (wykonanej w dowolnej technice – malarstwo, rysunek, collage w orientacji poziomej) związanej z historią polskiego okrętu wojennego Błyskawica.

Krótka historia polskiego niszczyciela Błyskawica jest zamieszczona na przygotowanej karcie konkursowej w formacie PDF, dostępna jest również na naszej stronie internetowej  www.okretypodwodne.edu.pl zakładka Konkursy.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.okretypodwodne.edu.pl/konkursy/

Konkurs ARMADA 2020 odbywa się za pośrednictwem Internetu.

• Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice – malarstwo, rysunek, collage w orientacji poziomej.
  • Wielkość pracy konkursowej to format A4.
  • Praca powinna być zeskanowana i wysłana do organizatora w formatach PDF lub JPG w rozdzielczości 300 DPI.
  • Przesyłanie prac konkursowych odbywać się będzie na adres e-mailowy podany przez organizatora tj. okretypodwodne@op.pl. Prace nie powinny przekraczać rozmiaru 15 MB.
  • Prace konkursowe muszą być wykonane samodzielnie przez uczestników.
  • Prace konkursowe nie mogą naruszać praw osobistych lub majątkowych osób trzecich.

Wszystkie prace konkursowe muszą być dostarczone po uprzednim zeskanowaniu i przesłane do 20 grudnia 2020r. na adres e-mailowy: okretypodwodne@op.pl

W naszej szkole koordynatorami konkursu są:

p. Katarzyna Słomczyńska, p. Marcin Ligęza, p.Monika Włodarczyk

Więcej informacji na temat konkursu dostępne jest na stronie www.okretypodwodne.edu.pl.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane w albumie ARMADA 2020.

Konkurs jest pod honorowym patronem:

– Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni
– Stowarzyszenie RdDiM (Razem dla Dzieci i Młodzieży)
– Wydawnictwo Rebis

Organizatorami konkurs są:

Witryna historyczno-marynistyczna www.okretypodwodne.edu.pl oraz Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek z Ostrowa Wielkopolskiego.