2020 05 15

Kolekcje uczniów klasy 1 integracyjnej

Pasje i hobby dzieci to najlepszy sposób na zdobywania wiedzy. Pasja jest nie tylko przepustką do lepszej i ciekawej przyszłości w dorosłym życiu, ale przede wszystkim daje szczęśliwe dzieciństwo. Mali uczniowie swoje zainteresowania pokazują przeróżnie: od zbierania figurek, magnesów na lodówkę, dinozaurów, czy naklejek w danej tematyce, poprzez jazdę samochodzikami, zabawę w szkołę, aż po taniec, rysunek lub śpiew. Poniżej prezentujemy kolekcje, pasję i zainteresowania uczniów klasy 1 integracyjnej: Kasia, Zosia i Antek zbierają muszelki ze swoich podróży, Krzysia i Szymona fascynuje straż pożarna, Asia uwielbia konie, Maja i Filip kolekcjonują magnesy na lodówkę ze swoich wojaży, Maja lubi pluszowe misie a Antek banknoty, które wycofano z obiegu.

Nigdy nie wiemy, czy zainteresowanie wyścigami samochodowymi nie przełoży się w przyszłości na dążenie do bycia rajdowcem samochodowym, a zafascynowanie budowaniem domków z klocków Lego nie przełoży się na bycie inżynierem, bądź zainteresowanie pracą straży pożarnej nie stworzy dzielnego strażaka w życiu dorosłym.

Małgorzata Czeżyk-Czyżycka, Justyna Tatarka