Head 0003 IMG 7263

Jedziemy do Zielonki

Dnia 11 marca 2014 roku w wołomińskim Domu Kultury odbył się gminny etap konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. W kategorii gimnazjów wzięło w nim udział siedemnaścioro uczniów z Wołomina i okolic. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów klasy 3i, wyłonionych podczas eliminacji wewnętrznych. Uczniów przygotowała p. Beata Mrozowska.

Paulina Dzięcioł zaprezentowała jury fragment „Kwiatów polskich” Tuwima i wiersz „Poległym” Baczyńskiego, natomiast Przemysław Kopania wyrecytował utwór „Nerwy” Norwida i fragment „Wesela” Wyspiańskiego. Wystąpienia obojga naszych uczniów spodobały się komisji konkursowej. Przemek otrzymał wyróżnienie. Natomiast Paulina Dzięcioł zajęła II miejsce i będzie reprezentowała naszą szkołę w powiatowym etapie „Warszawskiej Syrenki”, który odbędzie się 18 marca w Zielonce. Życzymy powodzenia!

Beata Mrozowska

Zobacz dyplomy