Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne:

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
1. Baliszewska Olesia wychowanie fizyczne
2.
3.
4.
5. Boruc-Nowak Małgorzata logopeda
6. Chabasińska Monika nauczanie zintegrowane
7. Czeżyk-Czyżycka Małgorzata nauczyciel specjalista
8.  Cyrych Barbara v-ce dyrektor, nauczyciel specjalista
9. Woźniak Urszula język angielski
10. Gańko Monika nauczyciel specjalista
11. Gołaszewska Jadwiga nauczanie zintegrowane
12. Gumienna Aleksandra  nauczanie zintegrowane
13. Hetnar Grzegorz religia
14. Ks. religia
15. Jóźwiak Beata nauczyciel zerówki
16. Kacperska Anna język angielski
17. Kaczyńska Edyta matematyka
18.
19. Kanabrocka Anna język polski
20. Karczmarczyk Iwona nauczanie zintegrowane, wychowanie fizyczne
21. Klewicka Dorota pedagog
22. Kopania Agata język angielski, język rosyjski
23. Kosko Ewa informatyka
24. Kowalewska Bożena matematyka
25. Krupa Grzegorz geografia, zajęcia techniczne
26. Kruszewska Krystyna nauczyciel zerówki
27. Kubiak Anna nauczanie zintegrowane
28. Krzyżanowska Anna świetlica
29. Kurowicka Agnieszka nauczyciel specjalista
30. Kurpiewska Iwona język polski
31. Kwiecińska Marzena wychowanie fizyczne
32. Leszczyński Sławomir wychowanie fizyczne
33. Lewandowska Emilia nauczyciel specjalista
34. Ligęza Marcin historia, wychowanie fizyczne, świetlica
35. Ludwin Paulina język angielski
36. Luśtyk Jolanta fizyka, chemia
37. Łęcka Violetta nauczyciel specjalista
38. Łoś Magdalena nauczanie zintegrowane
39. Melan Dorota nauczyciel specjalista
40. Michałek Edyta psycholog
41. Morawska Agata wychowanie fizyczne, przyroda
42 Mrozowska Beata język polski
43. Niemyjska Iwona nauczyciel specjalista
44. Pasik-Borończyk Agnieszka psycholog
45. Piasecka Agnieszka język polski
46. Piotrowska Aneta nauczyciel specjalista
47. Pułanecka Katarzyna język francuski/nauczyciel bibliotekarz
48. Rakoczy Anna dyrektor szkoły
49. Rudzińska Monika nauczanie zintegrowane
50. Rudzińska Renata świetlica
51. Rygało Agnieszka nauczyciel bibliotekarz, język polski
52. Saks Zofia n-l specjalista, wicedyrektor szkoły
53. Słomczyńska Katarzyna historia
54. Sobolewska Mariola matematyka, fizyka
55. Strzelczyk Przemysław wychowanie fizyczne
56. Styś Agnieszka religia
57. Szczerbiak Joanna nauczanie zintegrowane
58. Szlachta Lidia plastyka, zajęcia artystyczne, wos
59. Szulim Maria język rosyjski
60.
61. Tatarka Justyna nauczanie zintegrowane
62. Wawrzaszek Izabela nauczanie zintegrowane
63. Wiśniewska Grażyna religia
64. Włodarczyk Monika matematyka
65. Wołowska Katarzyna język angielski
66. Zakrzewska Anna muzyka, muzykoterapia, zajęcia art., informatyka
67. Załuska Edyta nauczanie zintegrowane
68.  Żmuda Sylwia  przyroda, biologia
69.