Aktualności ZS4

I Powiatowy Konkurs Recytatorski Pisma Świętego „Uwierzyłem słowu”

29 maja 2015 r. w Zespole Szkół nr 4 im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie odbył się finał konkursu recytatorskiego. Do finałowej gali zakwalifikowało się 35 uczestników z powiatu wołomińskiego. Podczas przesłuchań wyłoniono następujących finalistów:

Szkoła Podstawowa:

• I miejsce: Radosław Łukasiewicz (IV)
  • II miejsce: Aleksandra Świerczewska (IV)
  • III miejsce: Daria Godlewska (IV)
  • Wyróżnienia: Julia Kaczyńska (IV), Weronika Lao (IV)

Gimnazjum:

• I miejsce: Przemysław Kapica (III)
  • II miejsce: Adrianna Kwiatek (III)
  • III miejsce: Alicja Dziedzic (I)
  • Wyróżnienia: Patrycja Banaszek (I), Aleksandra Pióro (I)

Szkoła Ponadgimnazjalna:

• I miejsce: Aleksandra Rogowska (I)
  • II miejsce: Angelika Bereda (III)
  • III miejsce: Weronika Janczak (II)
  • Wyróżnienia: Iza Pólkowska (I); Mateusz Maleszko (I)

Uroczystą galę uświetnili honorowi goście: J. Ek. ks. Bp. Marek Solarczyk, Dziekan wołomiński ks. prałat Sylwester Sienkiewicz, Proboszcz Parafii M.B. Królowej Polski w Wołominie ks. Zygmunt Podstawka, Burmistrz Miasta Wołomin Elżbieta Radwan, Starosta Powiatu Wołomińskiego Kazimierz Rakowski, Dyrektor ZEASIP Halina Bonecka, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Sportu i Edukacji Edyta Malinowska.

Wśród wielu emocji i wzruszeń wszyscy zapewniali, że w przyszłym roku wezmą udział w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim Pisma Świętego „Uwierzyłem Słowu”.

Wszystkim nauczycielom, uczniom i gościom bardzo serdecznie dziękujemy.

ks. Rafał Jabłkowski

Jako jedyna z naszej szkoły nagrodę – wyróżnienie otrzymała Julia Kaczyńska z klasy IVa przygotowana pod kierunkiem pani Agnieszki Styś.

Zobacz dyplom

Pisali o nas