WBO

Głosuj z nami dla dzieci z „czwórki”!

Ruszyło głosowanie na projekty z Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Głosować można tylko do 12 września 2016r.

W tym roku nasza szkoła zgłosiła dwa projekty. Dzięki Państwa głosowaniu mamy szansę pozyskać pieniądze na wsparcie naszych pomysłów. Przypominamy, że to dzięki Wam udało się w ubiegłym roku wybudować dwa place zabaw, właśnie z pieniędzy WBO.

Każdy z Państwa może zagłosować na maksymalnie 4 projekty spośród: inwestycyjne i tzw. miękkie (pozostały i szkolny).

Nasze projekty znajdują się w kategorii inwestycyjne szkolne i miękkie szkolne:

• Parkuj i ucz się (3 strona 5 projekt) zgłoszony przez p. Annę Zakrzewską
    – zadaszone wiaty na rowery (40 stanowisk) – projekt inwestycyjny szkolny
  • Powiew renesansu, czyli koncert zespołu muzyki dawnej (4 strona 3 projekt) zgłoszony przez p. Annę Zakrzewską – dwa koncerty, jeden dla uczniów, drugi dla mieszkańców Wołomina – projekt miękki szkolny

Warto wesprzeć również inicjatywę Podstawówka? Koszykówka! (4 strona 5 projekt) zgłoszoną przez p. Łukasza Rygało – projekt miękki szkolny, którą także mogą być objęte nasze dzieci.

Karty do głosowania można pobrać na portierni szkoły.
Prosimy oddawać je do wychowawców klas.

Im większa ilość mieszkańców gminy Wołomin wesprze nasze projekty, tym większe szanse na ich realizację. Wiemy, że dzięki Państwa pomocy może się udać i tym razem, bo już tak się stało dwa lata temu, dzięki czemu dzieci mają dwa nowe place zabaw!

Namówcie rodzinę i znajomych i głosujcie z nami dla naszych dzieci z „czwórki”!
Dziękujemy i liczymy na Waszą pomoc!

Dyrekcja i Pracownicy
Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie