Beznazwy

Gimnazjaliści z ortografią za pan brat…

Dnia 20 kwietnia 2015r. w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się drugi etap XX Powiatowego Konkursu Sprawności Ortograficznej. Każda z placówek gminy Wołomin miała prawo zgłosić do niego piętnaścioro uczniów klas pierwszych gimnazjum, które najlepiej napisały dyktando na etapie szkolnym.

Gimnazjum nr 4 reprezentowali uczniowie wszystkich czterech klas pierwszych. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się trzy nasze uczennice, które będą reprezentować gminę w Markach 8 maja 2015r. Jest to nasz wielki sukces, ponieważ każdy ośrodek gminny może zgłosić tylko pięcioro uczniów do kolejnych zmagań z ortografią.

Gratulujemy Aleksandrze Bukrap (1m), Oldze Deresiewicz (1m) i Julii Turowskiej (1k) i życzymy powodzenia podczas ostatniego etapu konkursu w Markach! Uczennice przygotowała  p. Beata Mrozowska.

Zobacz protokół

Zobacz dyplomy