Aktualności ZS4

Finał Konkursu Recytatorskiego „Uwierzyłem słowu”

Dnia 20 maja 2016r. odbyła się II EDYCJA powiatowego konkursu recytatorskiego PISMA ŚWIĘTEGO „UWIERZYŁEM SŁOWU” organizowanego przez Zespół Szkół nr 4 im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie oraz Parafię Rzymskokatolicką Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie.

W finale wzięło udział 43 finalistów z całego powiatu.
Nagrody otrzymali:

• szkoła podstawowa:
    I – Julia Kaczyńska
    II – Olga Kalinowska
    III – Weronika Kielczyk
  • gimnazjum
    I – Paulina Sobotka
    II – Magdalena Pyrzyńska
    III – Katarzyna Cybulska
  • ponadgimnazjalne:
    I – Wiktoria Rasińska
    II – Iza Pólkowska
    III – Dominik Sadowski

Gośćmi honorowymi byli: ks. bp. Marek Solarczyk, Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, Starosta wołomiński Kazimierz Rakowski.

Konkurs jest drugą edycją tego wydarzenia i staje się coraz bardziej znany i lubiany przed dzieci i młodzież naszego powiatu.

Jury konkursowe: Szymon Krzyżanowski – Dyrektor MCK Wołomin, Izabela Bochińska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki, Izabela Bąk – kierownik Działu kultury MDK, Julita Mazur – redaktor Wieści Podwarszawskich.

ks. Rafał Jabłkowski