GODZINY DOSTĘPNOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2023/24
Godziny dostępności są przeznaczone odpowiednio do potrzeb, na konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców.
Rodziców prosimy zanim wybiorą się na spotkanie z nauczycielem w niżej wymienionym dniu i godzinie – o umówienie spotkania przez wiadomość w dzienniku elektronicznym Librus, w celu uniknięcia oczekiwania, gdyż nauczyciel może pracować w tym czasie z uczniem lub uczniami albo może odbywać inne umówione spotkanie.
Nauczyciel może być także nieobecny w wyznaczonym terminie w przypadku, gdy przebywa na zwolnieniu lekarskim, pracuje na rzecz uczniów lub jest z uczniami na wycieczce szkolnej.
Godziny dostępności mogą ulec zmianie w związku z organizacją pracy w szkole za zgodą dyrektora szkoły.
Nazwisko i imię
|
Dzień
|
Godziny
|
Bakun Łukasz
|
Wtorek Czwartek |
15.25 – 15 55 15.25 – 15.55 |
Berniak Grzegorz
|
Poniedziałek
|
14.35 – 15.35
|
Bielecka Magdalena
|
Środa Czwartek |
10.30 – 11.00 10.30 – 11.00 |
Borkowska Agata
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Czeżyk – Czyżycka Małgorzata
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Czuba Anna
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Dmitruk Michał
|
Piątek w Parafii Prawosławnej |
17.00 – 18.00
|
Gańko Monika
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Gołaszewska Jadwiga
|
Czwartek
|
15.30 – 16.30
|
Górecka Paulina
|
Środa
|
15.15 – 16.15
|
Jarzębska Aneta
|
Czwartek
|
7.45 – 8.45
|
Jaskulska Magdalena
|
Wtorek
|
14.30 – 15.30
|
Jóźwiak Beata
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Kaczyńska Edyta
|
Piątek
|
7.00 – 8.00
|
Kanabrocka Anna
|
Piątek
|
14.35- 15.35
|
Karczmarczyk Iwona
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Klewicka Dorota
|
Czwartek Piątek |
15.55 – 16.25 7.30 – 8.00 |
Kopania Agata
|
Poniedziałek Środa |
13.35 – 14.05 7.30 – 8.00 |
Kosko Ewa
|
Poniedziałek Środa |
15.25 – 15.55 15.20 – 15.55 |
Kowalewska Bożena
|
Czwartek
|
15.20 – 16.20
|
Kubiak Anna
|
Piątek
|
14.40 – 15.40
|
Kurek Marlena
|
Środa Piątek |
15.40 – 16.10 14.35 – 15.05 |
Kurowicka Agnieszka
|
Poniedziałek
|
15.35- 16.35
|
Kurpiewska Iwona
|
Poniedziałek Środa |
7.30 – 8.00 15.15- 15.45 |
Kwiecińska Marzena
|
Poniedziałek
|
15.25 – 16.25
|
Lenarcik Tatiana
|
Środa Czwartek |
16.40 – 17.10 8.15 – 8.45 |
Lewandowska Emilia
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Ligęza Marcin
|
Czwartek Piątek |
7.15 – 7.45 7.15 – 7.45 |
Łoś Magdalena
|
Poniedziałek
|
13.45- 14.45
|
Makarczyk Klara
|
Wtorek
|
14.50- 15.50
|
Matera Monika
|
Środa Piątek |
7.30 – 8.00 7.30 – 8.00 |
Melan Dorota
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Morawska Agata
|
Poniedziałek
|
15.25 – 16.25
|
Mrozowska Beata
|
Czwartek Czwartek |
7.30 – 8.00 13.40 – 14.10 |
Niemyjska Iwona
|
Wtorek Piątek |
12.40 – 13.10 11.40 – 12.10 |
Nowak-Boruc Małgorzata
|
Wtorek
|
15.30 – 16.30
|
Nowak-Rosa Urszula
|
Wtorek
|
11.35 – 12.35
|
Pasik-Borończyk Agnieszka
|
Środa
|
14.45 – 15.45
|
Piasecka Agnieszka
|
Wtorek Środa |
7.15 – 7.45 7.15 – 7.45 |
Piotrowska Aneta
|
Piątek
|
7.00 – 8.00
|
Portacha Katarzyna
|
Wtorek Czwartek |
7.00 – 7.30 7.00 – 7.30 |
Pułanecka Katarzyna
|
Poniedziałek Wtorek |
15.00 – 15.30 7.30 – 8.00 |
Radomska Aleksandra
|
——————
|
—————————–
|
Rakoczy Anna
|
Wtorek
|
15.00 – 16.00
|
Rakoczy Zofia
|
Czwartek
|
15.00 – 16.00
|
Rudzińska Monika
|
Poniedziałek
|
11.35 – 12.35
|
Rudzińska Renata
|
Poniedziałek
|
10.00 – 11.00
|
Rygało Agnieszka
|
Poniedziałek
|
16.20 – 17.20
|
Rygało Marta
|
Czwartek
|
16.10 – 17.10
|
Sadowska Magdalena
|
Wtorek Piątek |
7.30 – 8.00 15.30 – 16.00 |
Saks Zofia
|
Wtorek Piątek |
15.00 – 15.30 14.30 – 15.00 |
Słomczyńska Katarzyna
|
Wtorek
|
15.30 – 16.00
|
Sobolewska Mariola
|
Piątek
|
15.40 – 16.40
|
Strzelczyk Przemysław
|
Czwartek
|
15.00 – 16.00
|
Styś Agnieszka
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Szczerbiak Joanna
|
Piątek
|
14.35 – 15.35
|
Szlachta Lidia
|
Środa Czwartek |
14.30 – 15.00 7.30 – 8.00 |
Sztreja Michal
|
Środa
|
15.25 – 16.25
|
Szulim Maria
|
Czwartek
|
14.35- 15.50
|
Tatarka Justyna
|
Wtorek Czwartek |
12.40 – 13.10 11.40 – 12.40 |
Tomkiewicz Justyna
|
Wtorek Piątek |
12.50 – 13.20 7.30 – 8.00 |
Truszkowska Edyta
|
Wtorek Czwartek |
7.15 – 7.45 7.15 – 7.45 |
Wawrzaszek Izabela
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |
|
Wiśniewska Grażyna
|
Poniedziałek Środa |
15.30 – 16.00 12.45 – 13.15 |
Włodarczyk Monika
|
Wtorek
|
15.00 – 16.00
|
Włodarek Bogumiła
|
Poniedziałek Wtorek |
14.35- 15.05 7.30 – 8.00 |
Wołowska Katarzyna
|
Wtorek Środa |
14.45- 15.15 14.45- 15.15 |
Zaczek Paulina
|
Środa | 14.30 – 15:30 |
Załuska Edyta
|
.
|
.
|
Żmuda Sylwia
|
Termin umawiamy indywidualnie z nauczycielem przez Librusa |