DSC08972

Edukacja i zabawa w „Magicznych Ogrodach”

Dnia 16.06.2016r. trzy klasy pod opieką swoich wychowawczyń: p. J. Szczerbiak, p. Moniki Chabasińskiej i p. J. Gołaszewskiej przeniosły swoje zajęcia z sal lekcyjnych do Rodzinnego Parku Tematycznego „Magiczne Ogrody” niedaleko Janowca. Park znajduje się nad Wisłą, wśród lasów i malowniczych lessowych wąwozów.

Od razu za bramą Parku przenieśliśmy się do niezwykłego bajkowego świata, gdzie pośród mnóstwa bujnych drzew i pachnących, kolorowych kwiatów i krzewów przywitały nas tajemnicze istoty z baśniowych krain. Wszystkie opowiadały nam historię parku i okolicy, mogliśmy też do woli się z nimi bawić i robić sobie z nimi mnóstwo zdjęć! Widzieliśmy pole olbrzymich warzyw, braliśmy udział w grupowych zabawach, byliśmy w Mroczysku, widzieliśmy smoka Araga i jeździliśmy kolejką po Kwiatowej Dolinie. I wiele, wiele więcej!

Na sam koniec zjedliśmy pyszny obiad, aby zregenerować siły po aktywnym dniu.
Bawiliśmy się świetnie, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach zrobionych przez jednego z uczniów z klasy IIa – Sebastiana Stryińskiego. Zapraszamy do oglądania. My tę wycieczkę będziemy wspominać jeszcze bardzo długo. Oczywiście z uśmiechami na buziach!

Jadwiga Gołaszewska