DO 2018 2

Dzień otwarty dla rodziców i dzieci oddziału przedszkolnego i przyszłych klas pierwszych

9 maja 2018r. w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla rodziców i dzieci oddziału przedszkolnego i przyszłych klas pierwszych.

• Można było zapoznać się z dyrekcją i gronem pedagogicznym.
  • Chodziliśmy szkolnymi korytarzami, zwiedzaliśmy sale lekcyjne, obejrzeliśmy stołówkę i świetlicę.
  • Na sali gimnastycznej obejrzeliśmy trwające w tym czasie ćwiczenia szermierki.
  • Po zwiedzaniu szkoły rodzice udali się z dyrekcją na spotkanie i otrzymali odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz materiały dotyczące dojrzałości szkolnej dziecka.
  • W tym czasie dzieci z nauczycielami poszły do klasy i z radością przymierzały kołnierze marynarskie oraz siedziały w szkolnych ławkach. Wzięły udział w akcji CAŁA CZWÓRKA CZYTA DZIECIOM i poznały przygody Jeżynki, która jest bohaterką książek Piotra Rowickiego. Każde dziecko otrzymało mały upominek związany z patronem SP nr 4 im. Marynarki Wojennej.

Marta Rygało