CCCDII 1

Cała „Czwórka” czyta dzieciom

SEZON DRUGI

SPOTKANIE PIERWSZE

W tym roku szkolnym uroczysta inauguracja miała miejsce 28 października 2015, kiedy to Pani Mariola Dąbrowska, nauczyciel pracujący w bibliotece szkolnej, uczniom klas pierwszych czytała o przygodach Plastusia. Przedstawiła również inne ciekawe tytuły zachęcając dzieci do wizyt w bibliotece.

Nasi nauczyciele są świadomi korzyści z głośnego czytania dzieciom, dlatego też codziennie czytają swoim wychowankom. Wiedzą jednak doskonale, że nikt nie zastąpi maluchom czytającego głośno rodzica. Tylko bliscy, czytając z zaangażowaniem, stwarzają to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie bycia razem, wspólnego przeżywania radości czytania. Dlatego zachęcamy rodziców, dziadków i innych członków rodziny, aby codziennie czytali dzieciom.

Katarzyna Kadzidłowska
Magdalena Łoś