Warning: Declaration of mysiteDescriptionWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0
Cała „Czwórka” czyta dzieciom
Cpcd 2

Cała „Czwórka” czyta dzieciom

16.06.2015r. uczniowie klas 0 – 3 z niecierpliwością czekali na gościa – niespodziankę.
Bardzo sympatycznie przywitany przez p. dyrektor Zofię Saks, nasz gość czyli pan Piotr Ligienza, aktor znany między innymi z Rancza (rola Fabiana Dudy), przeczytał dzieciom dwa opowiadania, jedno o przyjaźni drugie o miłości. Pytał dzieci, co myślą na temat przeczytanych opowiadań, dzieci również zadawały pytania. Wizyta trwała około godziny, podziękowaniom nie było końca. Dzieci bardzo się ucieszyły ze spotkania z aktorem, prosiły o autografy, robiły pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie podziękowali za wizytę ofiarowując pamiątkowy medal i kwiaty.

Wielkim zaszczytem dla nas było gościć tak wspaniałego człowieka. Poproszono pana Piotra o wpis do księgi pamiątkowej szkoły.