CCCD8 2

Cała „Czwórka” czyta dzieciom

SEZON DRUGI

SPOTKANIE ÓSME

3 czerwca 2016r.  w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” odbyło się spotkanie dla uczniów trzech klas pierwszych. Głównym bohaterem był Emil, niezwykle sympatyczny bohater opowiadań dla dzieci. Młodzi słuchacze próbowali odnaleźć w opisywanych przygodach własne przeżycia. Dodatkową atrakcją była osoba lektora. Przygody Emila w bardzo ciekawy sposób przedstawiła Pani Małgorzata Kozioł – pracownik PKO BP. Czas przeznaczony na czytanie okazał się zbyt krótki, aby poznać wszystkie jego przygody. Dzieci zostały zaproszone do odwiedzin w bibliotece szkolnej, by móc samodzielnie oddać się lekturze. Dekorację przygotowały Panie Anna Krzyżanowska i Renata Rudzińska.

SEZON DRUGI

SPOTKANIE DZIEWIĄTE

3 czerwca 2016r. w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” odbyło się również następne spotkanie, tym razem dla uczniów kolejnych trzech klas pierwszych. Głównym bohaterem był również Emil, niezwykle sympatyczny  bohater opowiadań dla dzieci. Młodzi słuchacze próbowali odnaleźć w opisywanych przygodach własne przeżycia. Dodatkową atrakcją była osoba lektora. Przygody Emila w bardzo ciekawy sposób przedstawiła Pani Ksenia Łukanowska – kierownik Inspektoratu ZUS w Wołominie. Czas przeznaczony na czytanie okazał się zbyt krótki, aby poznać wszystkie jego przygody. Dzieci zostały zaproszone do odwiedzin w bibliotece szkolnej, by móc samodzielnie oddać się lekturze. Dekorację przygotowały Panie Anna Krzyżanowska i Renata Rudzińska.

Katarzyna Kadzidłowska
Magdalena Łoś