Cała „Czwórka” czyta dzieciom

SEZON DRUGI

SPOTKANIE DRUGIE

25 listopada 2015 w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” gościliśmy na herbatce u Kubusia Puchatka. Tego dnia obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pani Agnieszka Rygało – nasz szkolny nauczyciel bibliotekarz – przygotowała nie lada atrakcje dla młodych słuchaczy. Dzieci musiały rozpoznać, kto będzie na herbatce oprócz nich. Niektóre z obawą wkładały ręce do worka, aby wydobyć kolejnego gościa. Gdy już wszyscy przyjaciele Kubusia pojawili się, rozpoczęło się czytanie. Uczniowie klas drugich z zaciekawieniem i rozbawieniem słuchali opowieści o przygodach Puchatka i Tygryska. Zostali zaproszeni do udziału w konkursie czytelniczym związanym z tą lekturą. Dekoracja została wykonana przez uczniów kl. I b.

Katarzyna Kadzidłowska
Magdalena Łoś