Policjant 2

Bezpieczna droga do szkoły

W dniu 13 października 2016, dzięki współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, gościła w naszej szkole pani nadkomisarz Wioletta Zychnowska.

Głównym celem spotkania była lekcja poświęcona bezpieczeństwu dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, w drodze do i ze szkoły. Dzieci, jako uczestników biorących udział w ruchu drogowym, występujących w roli pieszego, pasażera i rowerzysty.

Atrakcją spotkania był film z udziałem znanego dzieciom bohatera kreskówki dziecięcej – SpongeBoba Kanciastoportego. To on wprowadził dzieci w zasady ruchu drogowego w przystępny dla nich i humorystyczny sposób, a pani policjant uzupełniła zajęcia ciekawymi spostrzeżeniami.

Dziękujemy pani Wioletcie Zychnowskiej za zaangażowanie i przeprowadzenie zajęć zmierzających do poprawy bezpieczeństwa naszych uczniów.

Anna Kubiak