Apel 5

Apel porządkowy w ZS4

14 lutego 2014 w ZS4 odbył się apel porządkowy. Pani Agnieszka Rygało przedstawiła w formie prezentacji multimedialnej podsumowane wyników nauczania, frekwencję oraz zachowanie uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum za pierwszy semestr.

Osoby z najwyższymi średnimi  oraz ze stuprocentową frekwencją zostały pochwalone przez Dyrekcję i otrzymały słodki upominek. Następnie rozdano dyplomy uczniom, którzy osiągnęli  sukcesy w konkursach powiatowych i ogólnopolskich. Wręczono również podziękowania i upominki uczniom zaangażowanym w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sztab, który w tym roku mieścił się  w „czwórce”, zebrał ponad 27 tysięcy złotych. Nad całością czuwały:  p. Hanna Mróz, p. Dorota Klewicka i p. Bożena Kowalewska. Wśród uczniów zaangażowanych w WOŚP na wyróżnienie zasłużyli: Magdalena Cackowska, Aleksander Staniszewski i Wioletta Orych. Na ręce Dyrekcji  wręczono podziękowanie za możliwość zorganizowania w szkole tej akcji.

Pani Dyrektor Zofia Saks podziękowała również p. Bożenie Kowalewskiej,  p. Edycie Kaczyńskiej oraz wszystkim uczniom SP za przeprowadzenie zbiórki rzeczy dla Domu Dziecka w Dębinkach. Jesteśmy dumni, że uczniowie tej szkoły chętnie angażują się w akcje charytatywne na terenie naszego powiatu i poza nim.

Bożena Kowalewska